Dzień jedyny, wyjątkowy, będzie wielki zawrót głowy, bo Mikołaj wnet przybędzie i się z nami bawić będzie. To Mikołaj dzieci prosi i zadanie dziś przynosi. Wspólnie dziś je (05.12.2016) wykonamy z pomocnikiem zawołamy i pojawi się Nasz Święty taki piękny, uśmiechnięty. Znany Wszystkim dzieciom dobrze Mikołajajek!!! Krzycz radośnie! A Mikołaj, z wielkim worem zjawi się już w samą porę.

Zapraszamy Wszystkich na wspólną zabawę dzieci i rodziców z pomocnikiem Św. Mikołaja oraz poczęstunek dla dzieci. Oczywiście sam Święty też się pojawi, gdy odnajdziemy jego ślady i rozda dzieciom prezenty, które sami musicie dostarczyć do Krzywego Komina najlepiej jeszcze przed imprezą oczywiście w podpisanej torebeczce, aby Mikołaj wiedział dla kogo jest dany prezent. Cała impreza Mikołajkowa będzie trwała ok 90 minut, a startujemy już 05.12. 2016 (poniedziałek) o godzinie 17:30 w auli Krzywego Komina. Podczas wydarzenia będzie możliwość zrobienia sobie zdjęcia z Mikołajem i otrzymania go bezpłatnie w formie elektronicznej.

Zapraszamy serdecznie na wspólną zabawę i aktywnego spędzenia czasu z najbliższymi.

Cena udziału w zajęciach to 30 zł od dziecka, jeżeli posiadacie dwójkę to 50 zł za komplecik, a jeżeli trójeczkę i więcej to 60 zł za Wszystkich, oczywiście rodzice nie płacą nic, ale również prosimy o oszczędzanie kolan Mikołaja i nie siadanie całym ciężarem-dorośli 😉
Wszystkich zainteresowanych prosimy o pozostawienia paczki oraz dokonanie wpłaty najpóźniej do poniedziałku do godziny 12:00 na numer konta 97 2030 0045 1110 0000 0335 6790, a potwierdzenie podesłać mailowo z dopiskiem w tytule „Spotkanie z Mikołajem w Krzywym Kominie, imię i nazwisko dziecka” na adres [email protected] Gwarantuje to miejsce na spotkaniu. Możliwość zakupu wejściówki i zostawienie paczki również na miejscu w Krzywym Kominie (recepcja na parterze) o każdej porze dnia i nocy.

Czekamy na Was w poniedziałek 05.12.2016 godz. 17:30,
do zobaczenia 😉

Dodatkowe informacje odnośnie zajęć cyklicznych i wizyty Świętego na stronie internetowej www.bawim-bawim.pl
Zapraszamy serdecznie do zapisów na zajęcia: [email protected] lub 660-754-199.
Ilość miejsc ograniczona. Obowiązuje kolejność zapisów.