Zajęcia kreatywne dla dzieci w Malinkowo

Zabawa - Stymulacja - Pobudzanie - Sensoryka - Plastyka

 

ul.Zatorska 63a/1, 51-215 Wrocław-Psie Pole

 

Zajęcia dla dzieci od 2 lat. W każdy poniedziałek godz. 10:30-12:00.

Zajęcia dla dzieci od 0-2 lat. W każdy poniedziałek godz. 12:30-13:15.

 

W TERMINIE OD 01.06.2017 DO 31.08.2017 PRZERWA WAKACYJNA.

 

MALINKOWO - REKRUTACJA NA ROK 2016/17 !

“Misie Bawisie”

 Poniedziałki godzina 10:30 – 12:00

90 minut zabawy, zajęcia przygotowujące do przedszkola dla dzieci w wieku od 2 roku życia.

Zajęcia wspólnie z opiekunem mające na celu oswoić dziecko w kontaktach z rówieśnikami oraz pomóc w przygotowaniu do etapu przedszkolnego. Wspólne zabawy, gry, pląsy, działania w grupie pod okiem nauczyciela wychowania przedszkolnego. Zajęcia oparte o kalendarz przedszkolaka, z elementami edukacyjnymi, przedstawionymi w sposób twórczy, mocno działające na zmysły, kreatywne, sensoryczne oraz niejednokrotnie mocno brudne, ale bardzo pozytywne i dające dużo uśmiechu i zadowolenia. Zajęcia ze wspólnym posiłkiem dla wszystkich dzieci (zupka), dzięki czemu dzieci uczą się zasad panujących w przedszkolu oraz wspólnego jedzenia posiłków.

Koszt: 35 zł wejście jednorazowe, 120 zł – karnet obejmujący 4 zajęcia (ważny 5 tygodni)

„Żabusie Bawusie” i „Bawimki Maminki”

Poniedziałki godzina 12:30 – 13:15

Malinkowo – 45 minut zabawy, zajęcia kierowane do rodziców (opiekunów) z małymi dziećmi od 0 do 2 lat oraz dla kobiet w ciąży “Praktyczna Szkoła Radzenia”

Spotkania o charakterze bardzo luźnym i życiowym, ułatwiające kontakt z opiekunami i dziećmi w podobnym wieku. Pogaduchy i pleciuchy, wymiana doświadczeń oraz poglądów na życie. Praktyczna szkoła rodzenia i nauka przez działanie szczególnie polecane dla obawiających się przyszłych rodziców. “Turlanki” ze swoim maleństwem, osłuchanie w dziecięcych piosenkach. Zajęcia mają służyć najmłodszym i pomagać im w adaptacji do środowiska zewnętrznego. Są stworzone po to aby dzieci mogły w bezpiecznym otoczeniu wspólnie z najbliższymi wyjść do innych i uczyć się kontaktów między rówieśnikami – działań z innymi. Zajęcia mają charakter luźny, bezprzymusowy i stopniowy. Działamy wspólnie, uczymy się wzajemnie. Prowadzący jest w charakterze inspiracji. Działania będą miały charakter muzyczny, ruchowy, edukacyjny oraz sensoryczny i  brudny. Dzieci, a także dorośli mogą, a wręcz powinni niejednokrotnie wychodzić z zajęć brudni, ale jakże szczęśliwi.

Koszt: 25 zł – wejście jednorazowe, 80 zł – karnet obejmujący 4 zajęcia (ważny 5 tygodni)

Polub nas na facebooku !

Bądź na bieżąco !