Zajęcia kreatywne dla dzieci w Mama&Maluch

Zabawa - Stymulacja - Pobudzanie - Sensoryka - Plastyka

 

ul. Litewska 16F 51-354, Wrocław – Psie Pole

Zajęcia dla dzieci od 0 do2 lat. W każdą środę godzina 17:00-17:45.

Zajęcia dla dzieci od 2 lat z posiłkiem. W każdy czwartek godzina 11:30-13:00

 

 

MAMA & MALUCH - REKRUTACJA NA ROK 2016/17 !

ZAPISZ SIĘ

„Bawimki Maminki” i „Żabusie Bawusie”

Środa godzina 17:00 – 17:45

45 minut zabawy, zajęcia dla opiekunów z małymi dziećmi od 0 do ok. 2 roku oraz dla kobiet w ciąży „praktyczna szkoła radzenia”

Zajęcia mają służyć najmłodszym i pomagać im w adaptacji do środowiska zewnętrznego. Są stworzone po to aby dzieci mogły w bezpiecznym otoczeniu wspólnie z najbliższymi wyjść do innych i uczyć się kontaktów między rówieśnikami – działań z innymi. Zajęcia mają charakter luźny, bez przymusowy i stopniowy. Działamy wspólnie, uczymy się wzajemnie. Prowadzący jest w charakterze inspiracji. Działania będą miały charakter muzyczny, ruchowy, edukacyjny oraz sensoryczny i brudny. Dzieci, a także dorośli mogą, a wręcz powinni niejednokrotnie wychodzić z zajęć brudni, ale jakże szczęśliwi. Spotkania o charakterze luźnym i życiowym, ułatwiające kontakt z opiekunami i dziećmi w podobnym wieku. Pogaduchy i pleciuchy, wymiana doświadczeń oraz poglądów na życie. Praktyczna szkoła rodzenia i nauka przez działanie szczególnie polecane dla obawiających się przyszłych rodziców. „Turlanki” ze swoim maleństwem, osłuchanie w dziecięcych piosenkach.

Koszt: 25 zł wejście jednorazowe, 80 zł. – karnet obejmujący 4 zajęcia (ważny 5 tygodni)

„Misie Bawisie” – RUSZYŁY ZAPISY NA LUTY 2017

Czwartek godzina 11:30 – 13:00

90 minut zabawy, zajęcia przygotowujące do przedszkola dla dzieci w wieku od 2 roku życia.

Zajęcia wspólnie z opiekunem mające na celu oswoić dziecko w kontaktach z rówieśnikami oraz pomóc w przygotowaniu do etapu przedszkolnego. Wspólne zabawy, gry, pląsy, działania w grupie pod okiem nauczyciela wychowania przedszkolnego. Zajęcia oparte o kalendarz przedszkolaka, z elementami edukacyjnymi, przedstawionymi w sposób twórczy, mocno działające na zmysły, kreatywne, sensoryczne oraz niejednokrotnie mocno brudne, ale bardzo pozytywne i dające dużo uśmiechu i zadowolenia. Zajęcia ze wspólnym posiłkiem dla wszystkich dzieci (zupka), dzięki czemu dzieci uczą się zasad panujących w przedszkolu oraz wspólnego jedzenia posiłków.

Polub nas na facebooku !

Bądź na bieżąco !